Ekologické laky a prípravky na ošetrovanie podláh

HYDROPARKET®
akrylátový lak

HYDROPARKET je určený na náter prebrúsených, suchých drevených povrchov, ako sú: parkety, korok, drevené mozaiky, obklady a iné drevené výrobky v interiéri nevystavené atmosferickým vplyvom. Je vhodný na použitie v obytných miestnostiach. Vo veľmi exponovaných miestnostiach (triedy, telocvične, sály) sa doporučuje použiť lak HYDROPARKET S.
HYDROPARKET je bezfarebný vodou riediteľný akrylátový lak. Je zdravotne nezávadný, neobsahuje formaldehyd ani iné škodlivé substancie. Lak je riediteľný vodou a tiež náradie a štetce po práci sa ľahko omyjú vodou. Dobre zvlhčuje podklad a je dobre priľnavý na drevo. Vytvára náter s hodvábnym leskom alebo príjemným polomatom. povrch natretý HYDROPARKET-om je odolný voči oderu, pôsobeniu vody, bežným chemikáliam, slnečnému UV žiareniu. HYDROPARKET nevylučuje žiadne škodlivé prchavé látky - možno ho aplikovať v uzavretých miestnostiach.

Výrobok má doporučenie Hlavného hygienika Slovenskej republiky

HYDROPARKET®S
akrylovo-polyuretánový lak

HYDROPARKET - S je určený na náter prebrúsených, suchých drevených povrchov, ako sú: parkety, korok, drevené mozaiky, obklady a iné drevené výrobky v interiéri nevystavené atmosferickým vplyvom. Špeciálne je určený na náter veľmi exponovaných parkiet, korku v jasliach, škôlkach, školách, nemocniciach, konferenčných sálach.
HYDROPARKET - S je bezfarebný vodou riediteľný akrylovo-polyuretánový lak. Je zdravotne nezávadný, neobsahuje formaldehyd ani iné škodlivé substancie. Lak je riediteľný vodou a tiež náradie a štetce po práci sa ľahko omyjú vodou. Dobre zvlhčuje podklad a je dobre priľnavý na drevo. Vytvára náter s hodvábnym leskom bez puklín. Charakterizuje ho vysoká odolnosť voči oteru, pôsobeniu vody, slnečnému UV žiareniu, bežným chemikáliám. Počas práce s HYDROPARKET-om -S ani počas užívania ním natretých podláh nedochádza k úniku žiadnych škodlivých prchavých látok. Kvalitou sa vyrovná najlepším výrobkom tohoto druhu na svete.

Výrobok má doporučenie Hlavného hygienika Slovenskej republiky

SIDOLUX®
na ošetrenie podláh

SIDOLUX je ekologický, vodou riediteľný silne voskovaný bezfarebný lak určený na konzervovanie maľovaných a rôznymi lakmi lakovaných drevenných podláh, parkiet, korku, drevenných mozaík, nábytku, PVC povrchov, mramoru, keramických dlaždíc a pod.
Je špeciálne určený na konzervovanie podláh miestností určených pre stály pobyt ľudí, ako sú:
detské jasle, škôlky, školy, nemocnice, lebo neobsahuje zdraviu škodlivé rozpúšťadlá.
SIDOLUX nie je typická pasta ale silne voskovaný bezfarebný lak, ktorý nevyžaduje pracné leštenie. Ošetruje a chráni podlahy, súčasne im dodáva vysoký lesk, ktorý dokonca vydrží mnohonásobné umývanie vodou. SIDOLUX dokonale chráni lakované podlahy pred zodraním, zachováva lesk a správa sa tak, že sú viac odolné voči zaneseniu špinou. Na odstránenie starých vrstiev SIDOLUX-u sa doporučuje prostriedok "CLEANLUX".

Výrobok má doporučenie Hlavného hygienika Slovenskej republiky

SIDOLUX®Z
ochranný prostriedok na vonkajšie použitie

SIDOLUX-Z je určený na ošetrenie a ochranu nasiakavých povrchov, povrchov s pórovitou štruktúrou, t.j. mramor, betón, prírodný kameň, keramická dlažba, výrobky z kameňa a pieskovca, exponované v exteriéri. SIDOLUX-Z by sa mal použiť aj ako podkladová vrstva na náter nasiakavých materiálov v interiéri pod náter SIDOLUX-om.
SIDOLUX-Z dodáva povrchom trvalý príjemný zrkadlový lesk, ktorý je odolný voči vode a bežným chemikáliám. Zničené povrchy naberajú lesk, majú svieži vzhľad. SIDOLUX-Z penetruje do hĺbky podkladu, vypĺňa praskliny a póry, čím zamedzuje vnikaniu špiny a rôznych nečistôt do materiálu. Ošetrené povrchy horšie prijímajú špinu a jednoduchšie sa čistia. SIDOLUX-Z je veľmi odolný voči atmosferickým vplyvom. Vydrží výkyvy teplôt od -20 do +80 stupňov C.

Výrobok má doporučenie Hlavného hygienika Slovenskej republiky

Cenník

Jozefská 12, Piešťany
tel.:   033 / 76 245 52
mob.:0905 / 385 768
SLOVAKIA
kontakt Bratislava: 02 / 5293 1593

Ak máte záujem o bližšie informácie, mailujte na adresu dalimax@dalimax.sk


návrat na titulnú stránku